call us on: +86-757-63228326  E-mail: eva@newsunlight.net  
Далянь Новий Sunlight Building Material Co., Ltd
Телефон: +86-757-63228326
Електронна пошта: eva@newsunlight.net
Products Categorys

Камінь покриттям металочерепицю плитки / колір камінь покриттям сталевий покрівельні листи

Чому обирають новий сонячного СВІТЛА камінь покриттям металеві покрівлі? Інвестицій вище RestThe початкова вартість встановлення нових сонячного світла камінь покриттям сталевий дах може бути більше, ніж з інших покрівельних матеріалів.

Dalian новий сонячного світла будівля матеріалу Co., Ltd є одним з провідних Китай кам'яних покриттям металочерепицю плитки виробників та постачальників, і ми також професійною компанією і заводу, Ласкаво просимо, купувати низькою ціною кам'яний Дах черепиця, універсальний даху, традиційні дахом плитки та Гуртові дешеві товари від нас.


Чому обирають новий сонячного СВІТЛА камінь покриттям металеві покрівлі?


Інвестиції вище за інших

Початкові витрати на установку новий Sunlight камінь покриттям сталевий дах може бути більше, ніж з інших покрівельних матеріалів. Однак, домовласник можна заощадити гроші є значним, тому що новий Sunlight дах буде останній даху ви коли-небудь купити. Новий Sunlight камінь покриттям сталевий дах додає красу вашого будинку і його вартості при перепродажі.

"Добре на все життя" проти "Рано чи пізно"

Середній життя-Сталеві покрівлі, приблизно 15 років. Наприклад, асфальт, або "композиція" черепиця може вимагати повторно покрівельні кожні 10 до 20 років або рано! Порівняйте це з нових сонячних променів камінь покриттям сталі дахом яка включає гарантію, що це добре для життя власника (передачі).

Дати вашого будинку A краси макіяж

Будь-який інший стиль, колір або завершення поточного покрівлі, там швидше новий Sunlight камінь покриттям сталевий дах які збігатимуться зовнішній вигляд вашого будинку. Чи хочете ви вигляду асфальт shingle, клей для плитки, трясти кедра або шифер, можна вибрати новий Sunlight камінь покриттям сталевий дах що підвищить красу вашого будинку.

Міцність на довгострокову перспективу

Життя важко. Матінка-природа тут важче, особливо на non сталь покрівельних матеріалів, які починають погіршуватися, відразу ж після того, як вони встановлені від впливу шкідливі ультрафіолетові промені сонця, розширення і стиснення, в результаті змін температури і вплив граді, сильний снігопад pack, ожеледі і вітру. Новий сонячного світла камінь покриттям сталевий дах, однак, може взяти екстремальних погодних умовах і все ще виглядати і захистити як нове на все життя.

Красиво ефективним

Є більше красиві квіти і конструкції новий Sunlight камінь покриттям сталевий дах, ніж здається на перший погляд. Наприклад, дахи світлого кольору покликані ефективно відображають сонячного тепла і скорочення для охолодження вашого будинку в спекотні літні місяці. Який прекрасний спосіб знизити енергію законопроектів.

Стоячи на міцність

Якщо ви чули хтось сказати, що металеві покрівлі не повинен бути ходив по, вони явно не говоримо про новий Sunlight камінь покриттям сталевий дах. Наш унікальний пазова конструкції панелі, з оцинкованої сталі будівництва і способи установки перевірених забезпечити сильний даху система, яка може бути ходив по при нормальних умовах.

Оцінки вашого задоволення

Коли ви порівняйте особливості та переваги нових сонячного світла камінь покриттям Сталеві покрівлі проти всіх інших, ви побачите, що насправді немає ніякого порівняння. То як визначити, що суми інвестицій, буде? По-перше, зв'яжіться з нами. Наш досвідчений професіонал буде розрахувати вартість вашої новий дах залежно від стилю новий сонячного світла камінь покриттям сталі покрівельні системи ви обираєте, ваша дах форму і "поле" або ступінь нахилу і чи дійсно потрібно зробити вашої існуючої покрівлі, залишили на або зірвані. Пам'ятайте, що новий Sunlight камінь покриттям сталевий дах поставляється з 50 років гарантії.


Сертифікація новий сонячне світло покрівельні

Новий дах гарантія сонячного світла

Нові сонячне світло покрівельні системи, Inc (надалі "компанія") справжнім гарантія оригінальний покупцеві споживача ("власник"), що кожен новий сонячне світло покрівельні панель ("") буде: (1) залишатися вільним від виготовлення дефекти, що негативно позначиться на продуктивність панелей; (2) бути стійкі до удар офф в швидкість вітру до 120 км / год; і (3) чинити опір град пошкодження. З метою гарантії, град пошкодження визначається таким чином: (1) проникнення градом каменів повністю через панель; (або 2) тріщини або розпадається на панелі сталевої основи навколо точці удару.


Обмеження відповідальності в тій мірі, ці панелей, насправді, що містить дефекти матеріалу або виготовлення виробництва, яка впливає на продуктивність, компанія повинна або ремонтувати або замінити панелі дефектні, надані компанії відповідальність виконавця обмежується до загальної суми витрат, щоб не перевищувати розумні відновної вартості конкретного дефектних панелі протягом перших 15 років після установки і час щорічно скорочується на основі пропорційно розподілена для матеріалу тільки протягом 15 років. Компанія буде намагатися замінити дефектних панелей же колір або дизайн. Однак, колірних варіацій можуть існувати між панелями, виготовлені в різний час, і компанія може припинити або змінити дизайн профілю конкретного товару. В усякому разі, компанія зберігає за собою право замінити дефектних панелі панелі подібні дизайну і кольору.

Обіг вищенаведену гарантію можуть перенестися через первісний власник наступних власність власникові протягом перших 5(5) років після початкової інсталяції продукту за умови передачі інформації (властивість адреса, як початковий власник, новий власник) відправив до компанії протягом 30 днів від зміни права власності на майно. Повідомлення про права власності зміни повинні бути відправлені поштою компанії відзначив адресою.

Attn: Нові Sunlight даху гарантія КафедраDalian місто - місто Foshan, Сполучені Штати Америки

Ця гарантія є при дотриманні наступних умов:


  1. Письмове повідомлення про дефект повинна надсилатися поштою в компанію в його ' адреса викладаються. Повідомлення має містити ім'я та адреса власника заявлених дефектних панелі або панелей і повинні описувати дефект в деталях.


2. компанія не несе відповідальності за і ця обмежена гарантія не стосуються, будь-які збитки панелей або будь-якого іншого майна, за будь-яких причин, ніж інші конкретні дефектів у матеріалах або виготовлення виготовлення визначено в обмежена гарантія. Причини не поширюється Ця гарантія включають: (1) пошкодження результаті дефекти, рух або просідання в структурі, на якому інстальовано покрівлі; (2) образливих пішохідного руху результаті дисперсію в інструкцій виробника; (3) пошкодження панелей, викликані будь-якої програми очищення розчинів, фарби, покриття або зміни будь-якого роду; (4) пошкодження панелей, викликані неправильного використання, нехтування або неправильного поводження, під час або після установки; або (5) пошкоджень, викликаних нездатність дотримуйтесь інструкцій виробника про установку. Окремий гарантія покриття установка панелей може здійснюватися доступні установки підрядника.


3. Ця гарантія є єдиним гарантія компанія робить по відношенню до нових сонячних променів покрівельних панелей, що вона продає. Дилерів та інсталяторів нових сонячних променів покрівельних панелей не уповноважені розширити або змінювати умови цієї гарантії будь-яким чином.


4. Відсутність гарантій застосовуються до будь-якої нової сонячне світло покрівельні панелі змінив, змінюється або змінений в дизайн або функції, після того, як він залишив завод, за винятком коли зміна необхідна для інструкцій виробника про установку.


5. заміна будь-якої нової сонячне світло покрівельні панелі компанія не буде продовжено термін цієї гарантії, за винятком випадків, передбачених законом.


6. Ця гарантія дає оригінальні покупцем нових сонячних променів покрівельних панелей конкретні юридичні права.

Якщо будь-яка умова цієї "обмежена гарантія" буде судом компетентної юрисдикції буде недійсним, недійсним або нездійсненним, інші положення Однак продовжимо в повну силу не будучи порушеннями або недійсним у будь-якому випадку.

Новий Sunlight даху Foshan Subsidery завод


Q & A

від сонячного СВІТЛА ЧЕРЕПИЦЮ

Питання: Блискавка притягається до металевої покрівлі?

Відповідь: Немає абсолютно ніякого збільшення ймовірності виникнення вашого будинку, будучи уражений блискавкою, якщо у вас є металеві покрівлі. Справді, якщо блискавка вдарити ваш новий камінь сонячного світла покриттям сталі дах, енергія безпечно розсіюється по всій поверхні всієї покрівельної та для виходу можна скористатися в землю. Крім того, оскільки металочерепицю не горючий або горючих, це ще розумніші вибір для покрівельних покриттів в районах, схильних і важких погода блискавка.


Питання: Камінь покритий покрівельна сталь шумно дах?

Відповідь: Абсолютно не! Тепер це чути: новий Sunlight камінь покриттям сталевий дах часто так само, тихіше, ніж навіть на асфальт гонтову покрівлю. Через нашу унікальну установку метод, який створює звук разом з наших красиво функціональних кам'яних покриттям поверхні навіть зливи вражає панелей даху є не голосніше, ніж це було б на даху важких дерева трясти.


Питання: Чи іржі проблеми з кам'яними покриттям покрівельна сталь?

Відповідь: ні! По суті, новий сонячного світла камінь покриттям сталевий дах панелей виробляються з високоякісної оцинкованої сталі, які покривають акрилові бази пальто. Керамічна землі камінь гранули потім вбудовані над цієї бази пальто. Нарешті, прозорим акриловим надмірного глазурі застосовується і запечені на. Це дозволяє ваш будинок з тривалим, міцний і стійкий fade захист для всього життя насолоди.


Питання: Вм'ятини проблема?

Відповідь: Знову ж таки, ні! Справді, нові сонячного світла камінь покриттям сталі покрівель можна і стояти до граді, сніг навантажень і екстремальних вітрових умов без будь-яких структурних або косметичних пошкодження. Це одна з причин нашої негоди гарантій включають 120 m.p.h. вітер гарантія (що дорівнює F2 торнадо!) і 2,5-дюймовий Hailstone гарантія.

Будь ласка, зв'яжіться з нами, якщо у вас є які-небудь питання.


Hot Tags: кам'яні покриттям покрівельні плитки, Кам'яний Дах черепиця, універсальний даху, традиційні даху металочерепиця, Китай виробники постачальників, фабрика, компанія, оптом, купити, дешево, низька ціна, продукти
Супутні товари
Зв'яжіться з нами
Address:ADD: немає 9, Hengfeng Road, Shishan Town, Nanhai Zone, Фошань, провінція Гуандун, Китай
Tel: +86-757-63228326  Fax:+ 86-757-63228327
E-mail:eva@newsunlight.net
Copyright © Далянь Новий Sunlight Building Material Co., Ltd